آموزش ساخت اکانت MCC گوگل ادوردز

در مطلب قبلی توضیح دادم که اکانت MCC گوگل ادوردز چی هست، چه مزایایی داره و چرا آژانس های تبلیغاتی و متخصصان ادوردز ازش استفاده میکنن. در این مطلب آموزش ساخت اکانت MCC در گوگل ادوردز رو توضیح میدم.

ثبت نام در Google Adwords Manager Accounts

صفحه Adwords manager accounts رو باز کنید و روی Start now کلیک کنید. در صفحه بعدی باید اطلاعات خودتون رو وارد کنید. اول ایمیلی که میخواید اکانت شما با اون ساخته بشه رو وارد کنید و توجه داشته باشید که شما با هر ایمیل (جیمیل) میتونید 5 اکانت ادوردز بسازید و فرقی نمیکنه که این اکانت ها معمولی باشن یا MCC. اگر در حال حاضر با ایمیل خودتون اکانت ادوردز دارید و نمیخواید این اکانت ها بهم لینک بشن ایمیل جدیدی بسازید و با اون جهت ساخت اکانت MCC اقدام کنید.

[alert type=”info”]پیشنهاد میکنم از جیمیلی استفاده کنید که هنگام ثبت نام، کشور ایران رو انتخاب نکرده باشید.[/alert]

آموزش ساخت اکانت MCC گوگل ادوردز

برای اکانت MCC گوگل ادوردز خود نام انتخاب کنید.

در صورتی که این اکانت رو برای کسب و کار خودتون ایجاد میکنید از نام شرکت استفاده کنید و در صورتی که به عنوان فریلنسر تبلیغات ادوردز دیگران رو انجام میدید از نام خودتون استفاده کنید.

[alert type=”info”]مشتریان شما و کسایی که به اکانت های زیرمجموعه شما دسترسی دارند اسمی که انتخاب میکنید رو میبینن.[/alert]

چگونه حساب google adwords manager accounts بسازیم؟

قصد دارید اکانت های گوگل ادوردز خود را مدیریت کنید یا مشتریانتان را؟

در قسمت بعدی باید مشخص کنید که هدفتون از ساختن حساب adwords manager accounts چی هست؟ اگر میخواید اکانت های خودتون رو مدیریت کنید گزینه اول و اگر میخواید اکانت دیگران رو مدیریت کنید گزینه دوم رو انتخاب کنید.

در مرحله بعد باید کشور، منطقه زمانی و واحد پول رو مشخص کنید. با توجه به اینکه ایران به همراه کوبا، کریمه،کره شمالی، سودان و سوریه توسط آمریکا تحریم هستند و گوگل هم از قوانین آن پیروی میکند باید کشوری رو انتخاب کنید که حساب/کارت بانکی که با آن قصد شارژ اکانت رو دارید یکی باشه. در لیست مناطق زمانی GMT+03:30 Tehran وجود داره و میتونید انتخابش کنید. واحد پول هم باید با کارتی که برای شارژ اکانت استفاده میکنید همخوانی داشته باشه.

[alert type=”error”]سه قسمت کشور، منطقه زمانی و واحد پول رو با دقت انتخاب کنید چون بعدا نمیتونید تغییرش بدید.[/alert]

[alert type=”info”]من موردی رو نشنیدم و سراغ ندارم که بخاطر انتخاب منطقه زمانی تهران گوگل اکانت رو ساسپند کرده باشه ولی برای اطمینان میتونید پایتخت کشورهای همجوار رو انتخاب کنید و در تنظیمات و گزارشات فاصله زمانی رو در نظر بگیرید.[/alert]

پس از وارد کردن تمام اطلاعات بر روی Save and continue کلیک کنید. در مرحله بعدی باید جیمیل و پسوردتون رو وارد کنید تا وارد داشبورد Adwords manager accounts بشید.


پنل مدیریت اکانت ادوردز adwords manager accounts

[alert type=”success”]تبریک میگم شما در کمتر از چند دقیقه تونستید اکانت MCC گوگل ادوردز یا همون adwords manager account خودتون رو براحتی بسازید.[/alert]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.